• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Zuzana Kittirch

e-mail: F170277@fpf.slu.cz

Když se kolem sebe rozhlédnu, řekla bych, že jsem neklidnějším a nejvyrovnanějším studentem. Mým koníčkem a zároveň prací je archeologie. Snažím se jíst zdravě, ale když musíš, tak musíš – ujíždím na Feancy fries a čokoládách. Nejsem příznivec hraní, ale zato se vždy ráda ujmu scénografické práce.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Anna Křempková

e-mail: anna.krempkova@gmail.com

Nazvala bych se sarkastickou mladou ženou, která miluje čokoládové cappuccino, četbu a módu. Ve skříni mám padesátery šaty a stíhám chodit do třech prací. Nesnažte se mě nutit do žádných kolektivních her ani do herectví. Na herce se ráda chodím pouze dívat – nemám problém zhlédnout operu, činohru ani balet.

Tomáš Münster

e-mail: tomasmunster95@gmail.com

Do školy chodím zásadně vybaven plným batohem jídla. Rád posiluji a přes léto jezdím pracovat na ovocné pláně do zahraničí. Každé příležitosti zahrát si kdekoliv a v čemkoliv se ujímám. Spolužačky mě nazývají alfasamcem.

Gabriela Nagyová

e-mail: gabkan5@gmail.com

Ráda se otevírám novým vědomostem v oblasti divadla. Baví mě režírování a zabývám se studiem „cimrmanologie“.

  • Black Facebook Icon
  • Black Facebook Icon

Kristýna Střelcová

e-mail: strelcovakristyna@gmail.com

Poznáte mě podle hlasitého smíchu a blonďatých kudrlin. Miluji divadlo a hraní, mým snem je stát jednou na divadelních prknech klidně i malého, ale profesionálního divadla. Zbožňuji svůj dramatický kroužek, jsem jeho členkou již 7 let. Často mě uvidíte bavit ty nejmenší v převleku klauna.

Kateřina Tomanová

e-mail: kacata@email.cz

Nejstarší článek týmu, zdárný příklad toho, že se dá studovat v každém věku. Profesně se věnuji dramaturgii ve své umělecké agentuře, hraji divadlo, jsem redaktorkou regionálních novin, napsala jsem 4 veselé knížky a studium mám spíše jako volnočasovou aktivitu. Jít za štěstím je mým celoživotním cílem.

Anna Stránská

pedagogická supervize

e-mail: stranska.a@gmail.com

 

Přemýšlím v rámcích dlouhodobé udržitelnosti – u realizace akce, jakou je studentský festival, kdy se každý rok střídá organizační tým, je to docela výzva. Dávám strukturu a řád, ale každá skupina studentů musí mít možnost si festival udělat po svém.

  • Black Facebook Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Festival Na cestě

Slezská univerzita v Opavě
Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo
Budova – Hauerova 4

Jakub Marek © 2019

SU-znacka-FPF-horizont.png
71706F2B.png